NIEMCY

NIEMCY

Niemcy odwiedzane były przez nas wielokrotnie w czasach dzieciństwa i wczesnej młodości, omijane niesłusznie po urodzeniu syna doczekały się w końcu kilku kolejnych wizyt i „odczarowania”.

Niemcy, dla nas Polaków były przez całe lata celem głównie zarobkowym. Niewiele osób traktowało ten kraj turystycznie, ale jak się okazuje, niesłusznie. Znajdziemy tu bowiem ciekawe miasta, malownicze krajobrazy i jedne z najpiękniejszych zamków świata. Od kilku też lat odkrywamy tutejsze JARMARKI BOŻONARODZENIOWE.


DORTMUND NA WEEKEND


Dortmund na weekend to najbardziej rozbudowany przewodnik po tym mieście jaki oddaje w Wasze ręce. Praktycznie porady, informacje co koniecznie warto zwiedzić i gdzie zawitać mając do dyspozycji zaledwie dwie doby. To także opowieść o przypuszczalnie największym Jarmarku Bożonarodzeniowym na świecie i o jego niezwykłej atmosferze, choć odbywa się on w jednym z najbrzydszych centrów miast w Europie.

>>> PRZEWODNIK PO DORTMUNDZIE >>>


MONACHIUM – INFORMATOR I PRZEWODNIK PO MIEŚCIE


Monachium

Monachium nazywane jest najbardziej wysuniętym na północ miastem Włoch, a przy tym najbardziej przyjaznym do życia miastem świata. Kojarzone z piłką nożną, festiwalem piwnym Oktoberfest oraz marką BMW. Czy faktycznie jest tak atrakcyjne?

>>> PRZEWODNIK PO MONACHIUM >>>


FRANKFURT NAD MENEM – INFORMATOR I PRZEWODNIK


Frankfurt nad Menem

Frankfurt nad Menem to jedno z najciekawszych i najbardziej zaskakujących miast jakie odwiedziliśmy w Niemczech. Miasto biznesu, ale równocześnie kultury, literatury i sztuki. Pełne kontrastów w ciekawy sposób odbudowane po zniszczeniach wojennych.

FRANKFURT NAD MENEM – INFORMATOR PRAKTYCZNY >>>PRZEWODNIK PO NIEMCZECH >

DORTMUND NA WEEKEND – INFORMACJE PRAKTYCZNE >

MONACHIUM – PRZEWODNIK PO MIEŚCIE >

FRANKFURT NAD MENEM – INFORMATOR PRAKTYCZNY >

NORYMBERGA NA WEEKEND – INFORMACJE PRAKTYCZNE (W PRZYGOTOWANIU)

Leave a Reply