WIZY

Wizy wciąż potrzebne są do wielu krajów i niestety ograniczają nasze możliwości swobodnego przemieszczania się pomiędzy krajami.

Wizy zniosło już wiele krajów, ale wciąż na liście pozostało kilkadziesiąt pozycji. Wiele z nich jest już dostępnych on-line, wciąż jednak niektóre kraje wymagają sporo formalności , których załatwienie lepiej powierzyć zaufanym profesjonalistom. I tu daję Wam okazję do skorzystania z rabatu z zaufanej firmie.


20% RABATU NA WIZĘ Z KODEM:

4DESIGN20


wybierasz się w podróż do jednego z tych krajów ?

to oznacza, że potrzebujesz wizy !

Nie masz ochoty zmagać się ze stertą wniosków, pytań, bieganiną od drzwi do drzwi konsulatów, nie znosisz tej całej biurokratycznej otoczki ?

My mamy w tej sytuacji radę – najlepiej powierzyć to zadanie fachowcom.

To sprawdzona przez nas firma już dwukrotnie oraz polecona przez zaprzyjaźnionych podróżników :

dlaczego wybieramy Aina Travel?

Tylko u nich można wypełnić wniosek wizowy online w języku polskim, zabezpieczony protokołem SSL. Dodatkowe podpowiedzi podczas wypełniania formularza wykluczają wszystkie błędy i nieścisłości. Żadna inna agencja pośrednictwa wizowego tego nie gwarantuje: zabezpieczeń SSL, wypełniania w języku polskim, ani dokładnych objaśnień. Z relacji innych podróżników wiem, że owszem, może jest odrobinę taniej, ale kosztuje to dużo stresów, bo wypełnienie wniosku jest kompletnie nieczytelne i nie ma z żadnej strony pomocy. Jeśli więc na którymś kroku się pomylimy – możemy zostać „na lodzie” – bez wizy i pieniędzy.

W firmie Aina Travel mamy też dokładnie i w czytelny sposób opisane wymagania, jakie dokumenty są potrzebne i ile trwa uzyskanie wizy. W przypadku wyrabiania e-wizy w Aina Travel praktycznie wszystko załatwimy bez wychodzenia z domu: wniosek online, skan paszportu, skan zdjęcia. W przypadku wizy biznesowej jedynym wysiłkiem jest wysłanie (fizyczne) paszportu, z tej usługi też korzystaliśmy i wszystko poszło gładko. Także w przypadku wizy wielokrotnej dokumenty możemy przesłać do jednego z trzech oddziałów w Polsce: Kraków, Warszawa, Gdynia. Korzystając z pośrednictwa nie musimy udawać się do konsulatu celem pobrania danych biometrycznych. Co najważniejsze, nic nie tracimy, bo w razie negatywnego rozpatrzenia wniosku przez konsula, mamy gwarancję zwrotu kosztów pośrednictwa! Porównując do innych pośredników wizowych Aina jest bezkonkurencyjna, bo inne firmy mają albo wyższe opłaty, albo napis: „Wszystkie opłaty nie podlegają zwrotowi, niezależnie od tego czy wiza zostanie przyznana, czy nie.”

Zobaczcie jakie to proste:

Wystarczy wejść na stronę , zaznaczyć kraj do którego się wybieracie :

w 2 kolejnych krokach wypełniamy wiosek on-line

nie zapomnijcie wpisać kodu rabatowego jeśli chcecie 20, a nie 5 % zniżki :

… a potem spokojnie czekacie na wizę

planując swoją wyprawę …

 Aina Travel

Leave a Reply