ZATORLAND


ZATORLAND – PARKI TEMATYCZNE


ZATORLAND to obecnie kilka parków tematycznych. Kiedy my odwiedziliśmy to miejsce był tylko jeden – Park Ruchomych Dinozaurów. Obecnie możemy zabrać swoje dzieci w krainę : Mitologii, Owadów lub do Lunaparku.


PARK RUCHOMYCH DINOZAURÓW


Zatorland odwiedziliśmy wiele lat temu, ale nadal jest miejscem godnym polecenia. Tym bardziej, że wiele się tam zmieniło, a sam park rozwinął i powiększył o nowe atrakcje .

>> AKTUALNE INFORMACJE NA TEMAT PARKU >>

Odwiedziliśmy park latem podczas strasznego upału, baliśmy się, że nie będzie się go dało wytrzymać – a tu miła niespodzianka – cały park znajduje się w gęstym i bardzo klimatycznym lesie. Całość tworzy magiczną, bardzo realną atmosferę. Gdy dodatkowo zza gałęzi, czy krzaka wyłoni się straszliwa paszcza, zamruczy, albo zawyje, czasem obsika, czasem opluje – robi się naprawdę ciekawie. Trasa wiedzie po drewnianych mostkach, teren jest bardzo podmokły. Jeśli chcecie poczuć z dzieciakami dreszczyk emocji wybierzcie się tam w ponury dzień, najlepiej o zmierzchu, wrażenia murowane !!! A gdyby tak jeszcze trafić na mgłę , można by się poczuć jak na planie Jurrasic Parku.

Odwiedziliśmy z synem wiele tego typu miejsc, ale to zrobiło na nas największe i najbardziej pozytywne wrażenie .PRZEWODNIK PO POLSKICH ATRAKCJACH >

Leave a Reply