Czechy

CZECHY

Czechy to kraj naszych sąsiadów, a z racji bliskości odwiedzany przez nas był wielokrotnie. Można tu znaleźć piękne i urokliwe miasta i miasteczka, ale też i cuda natury. Wiele z nich czeka nadal na nasze odkrycie.

Czechy to kraj zaskakujący. Stale moja lista miejsc do koniecznego odwiedzenia się powiększa. I już wiem, ze życia nie starczy, aby je wszystkie zobaczyć. Tak jak pisałam, byliśmy tu wielokrotnie. Nie sposób odtworzyć wszystkich podróży, z wielu nie zachowały się zdjęcia.

Poniżej przewodnik po kilku miejscach, którym poświęciliśmy większą uwagę, spędzając tam dłuższy czas w ostatnich latach.


PRAGA – PRZEWODNIK PO STOLICY


Czechy - Praga

Praga to zdecydowanie jedna z najpiękniejszych i najsympatyczniejszych stolic europejskich jakie widzieliśmy. Jest bardzo spójna architektonicznie, urbanistycznie i kolorystycznie. Widać to bardzo wyraźnie z wież widokowych. Są oczywiście miejsca mniej, lub bardziej zadbane i odnowione, ale całościowo sprawia wrażenie bardzo pozytywne.

PRAGA – PRZEWODNIK PO STOLICY >


CZESKIE MORAWY

BRANNA, SKY WALK, JASKINIE NA POMEZI, JESIONIKI, REJVIZ


Czechy - Czeskie Morawy

Czeskie Morawy stały się celem jednego z wyjazdów na długi weekend. Plany były inne, ale pogoda napisała swój scenariusz. Dzięki temu odnaleźliśmy nowe, ciekawe miejsca.

CZESKIE MORAWY >


SKALNE MIASTO


w przygotowaniu

Leave a Reply