OGRODY ŚWIATEŁ

OGRODY ŚWIATEŁ

Ogrody świateł to fantastyczna propozycja na długie zimowe popołudnia i wieczory. Można się w momencie przenieść do bajkowych krain, które powstają dzięki iluminacjom świetlnym.

Ogrody Świateł w Polsce są coraz bardziej popularne i powstaje ich co roku coraz więcej. Można powiedzieć, że powstają jak „grzyby po deszczu”. W połączeniu z atmosferą bożonarodzeniowych jarmarków tworzą wyjątkową atrakcję dla dużych i małych. To doskonała okazja, aby zaplanować rodzinną, zimową wycieczkę po regionie, a może nawet kraju.

Nam udało się na razie odwiedzić kilka z nich, może kolejne lata przyniosą ich więcej.OGRODY ŚWIATEŁ W POLSCE, KTÓRE ODWIEDZILIŚMYKRÓLEWSKI OGRÓD ŚWIATŁA W WILANOWIE


KRÓLEWSKI OGRÓD ŚWIATŁA

Królewski Ogród Światła w Wilanowie to z pewnością jeden z najpiękniejszych i najciekawszych tego typu ogrodów w Polsce. Ta plenerowa wystawa odbywa się już od kilkunastu lat na terenie przypałacowych ogrodów odzwierciedlając ich naturalne kształty i funkcje.

KRÓLEWSKI OGRÓD ŚWIATŁA W WILANOWIE >> 


OGRODY MALOWANE ŚWIATŁEM W GLIWICACH


Ogrody Malowane Światłem

Ogrody Malowane Światłem to najnowszy park iluminacji w Gliwicach. Kąpielisko Leśne latem tętniące życiem, zimą przemienia się w magiczną krainę światła.

OGRODY MALOWANE ŚWIATŁEM W GLIWICACH >>


PARK MILIONA ŚWIATEŁ W ZABRZU


Park Miliona Świateł w Zabrzu

Park Miliona Świateł w Zabrzu to jeden z dziesiątków ogrodów świetlnych, jakie możemy obejrzeć w całej Polsce. Pierwszy raz pojawił się tu w 2022 roku i od razu zyskał sympatię odwiedzających.

PARK MILIONA ŚWIATEŁ W ZABRZU >
PRZEWODNIK PO ATRAKCJACH POLSKI >


OGRODY ŚWIATEŁ W POLSCE >

3 Replies to “OGRODY ŚWIATEŁ”

Leave a Reply