noclegi / booking.com

NOCLEGI / BOOKING.COM

Noclegi wciąż stanowią problematyczny, a często najważniejszy element naszej podróży. Nie wiemy którym obiektom możemy zaufać. Wciąż pojawiają się nowe hotele, ośrodki, a tym samym nie posiadają one jeszcze wystarczająco obiektywnych opinii.

Noclegi turyści rezerwują często przez biura podróży licząc na wyższy poziom. Najprzyjemniej jest jednak samemu planować podróż i zmieniać lokalizację, bo dzięki temu zobaczymy i przeżyjemy więcej.


noclegi / booking.com

Często jesteśmy pytani jak planujemy naszą podróż. Oczywiście i nam zdarzyło się korzystać z biur podróży, zwłaszcza gdy planowane było w pakiecie nurkowanie. Jednak 90% naszych podróży to nasz własny autorski plan. Zaczyna się od spontanicznego kupna biletów lotniczych, a potem zaczyna się to co najprzyjemniejsze. Wyszukiwanie wszystkiego, co w danym kraju najciekawsze, sprawdzanie ile czasu potrzebujemy na daną atrakcje. A docelowo, ile noclegów w danym miejscu najlepiej zarezerwować.


Wszystkie noclegi rezerwujemy zawsze przez portal

noclegi / booking.com


Mamy do niego zaufanie, nie zdarzyło się, aby obsługa zdalna portalu nie zareagowała na telefoniczną interwencje. Na kilkadziesiąt podróży problemy poważniejsze napotkaliśmy zaledwie dwa razy. I zostały one praktycznie od razu rozwiązane.

Na stronach naszych podróży, w poszczególnych przewodnikach znajdziecie hotele, ośrodki, campingi, czy hostele w których nocowaliśmy z informacją, czy warto się tam zatrzymać. Na większości stron są też linki i mapki do noclegów w danym miejscu. Możecie bezpiecznie z nich skorzystać.


Jeśli już teraz planujecie jakąś podróż w 2023 roku

to obecnie portal proponuje wam zniżkę


Minimalny rabat: 15%

pod linkiem >> booking.com

NOCLEGIDocelowo na tej stronie planuję umieścić linki do wyjątkowych i niepowtarzalnych noclegów. Jeśli takie znacie zapraszam do komentowania.

Leave a Reply