O NAS

BPE Family TEAM:

Blanka, Piotr i Eryk

czyli moja rodzina w komplecie

 

Nasza przygoda z podróżami zaczęła się we wczesnym dzieciństwie. Od 1996 roku (od kiedy się znamy) podróżujemy razem, a od 2004 już jako rodzina. Kochamy każdy rodzaj podróży : te bardzo dalekie, bliskie i te za miedzą, bo czasem to co najpiękniejsze można znaleźć właśnie tam. Jako rodzina (w komplecie) odwiedziliśmy 33 kraje świata (w tym kilka wielokrotnie).

Przeszliśmy razem większość gór Polski, Słowacji, Czech, a także Alpy, Kaukaz, a w ostatnim czasie Himalaje ( docierając do Everest Base Camp – 5356m n.p.m.)

Wszystkie zdjęcia umieszczone na stronie są naszego autorstwa, nie ważne kto chwyta w danym momencie za aparat, ważne, aby zrobić to razem.

W naszej bazie mamy tysiące starannie wyselekcjonowanych zdjęć z podróży od 2007 roku w wersji cyfrowej.

 

Blanka Czekalska

 

Architekt z zawodu, dekorator wnętrz i grafik z zamiłowania. Fotograf i podróżniczka z pasji. Największa (po za najbliższymi) miłość to góry , ale kocham też żeglarstwo, narciarstwo, wspinaczkę, łyżwiarstwo, fitness oraz wycieczki rowerowe.

W swoim życiorysie przeszłam prawie wszystkie rodzaje i sposoby podróżowania. Od wygodnych wyjazdów z biurami podróży, do samodzielnych, szalonych wypraw na stopa, przez rodzinne podróże z planowaniem każdego szczegółu pobytu i zwiedzania.

MAPA MOICH PODRÓŻY

 

Jestem autorką strony FOTO podróże BPE, wszystkich publikacji, pokazów i wykładów. Opracowuję plany wycieczek oraz zajmuję się przygotowaniem do publikacji galerii zdjęć.

Od 2008 roku prowadzę bloga podróżniczo-krajoznawczego, gdzie udało mi się odtworzyć podróże sprzed prawie 40 lat z archiwalnymi zdjęciami.

FOTO podróże BPE są też na facebooku, zapraszam do polubienia

Z naszych podróży montuję i publikuje filmy

A opinie o hotelach i innych miejscach noclegowych umieszczam na portalu

zapraszam też na Istagrama